Przychodnia weterynaryjna. Firma rodzinna od 1990r.
Sklep specjalistyczny

KONG Extreme czarny zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.

odbierz w przychodni

KONG Extreme składa się w 100 procentach z kauczuku naturalnego. KONG Extreme jest bardziej atrakcyjny, jeśli wypełni się go specjalnymi przysmakami, np. kosteczkami do żucia i chrupania, które pies może spożyć jako nagrodę po udanym "polowaniu". Napełnienie smakołykami jest bardzo proste, wsypuje się je przez dziurkę w zabawce. W porównaniu do innych zabawek KONG Extreme zapewni zabawę na długi czas. Jest wyjątkowo wytrzymały i dzięki temu nie rozpada się na części po krótkim czasie. Zabawkę mogą Państwo wykorzystać do aportowania lub po prostu pozostawić ją psu do zabawy, z pewnością szybko się nie znudzi. Zabawka edukacyjna. Pełen smakowitości Kong na pewno zajmie psa podczas Twojej nieobecności czy też podczas wyciszenia po codziennej aktywności. Polecana przez behawiorystów.

Produkty wg firm103

Zobacz również:

KONG tzw. rosiczka zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.295 KONG tzw. rosiczka zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.
Zabawka edukacyjna na smakołyki dla psów.
odbierz w przychodni
KONG czerwony - zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.296 KONG czerwony - zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.
Tradycyjny, sztandarowy produkt firmy Kong, Wykonany z naturalnego kauczuku, dostępny aż w pięciu rozmiarach, polecany jest dla każdego psa. Możesz wypełnić go ciasteczkami i innymi smakołykami. Polecana przez behawiorystów.
odbierz w przychodni
KONG Wobbler Snackball. Zabawka edukacyjna dla psa.304 KONG Wobbler Snackball. Zabawka edukacyjna dla psa.
KONG Wobbler Snackball to wyjątkowa zabawka, może zastąpić miskę na suchą karmę, służyć do treningu lub po prostu zapewnić doskonałą rozrywkę Twojemu psu.
odbierz w przychodni
Porady

Skorzystaj
z naszych porad!

zobacz więcej
Wiosna - Kleszcze atakują
W ciągu doby kleszcze najaktywniejsze są rano od 8 do 12 i po południu od 16 do zmierzchu. Zimą kleszcze zapadają w rodzaj snu zimowego, zakopują się w...
Koszyk został zaktualizowany