Przychodnia weterynaryjna. Firma rodzinna od 1990r.
Sklep specjalistyczny

KONG czerwony - zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.

odbierz w przychodni

Tradycyjny, sztandarowy produkt firmy Kong, produkowany od 1976 r. Polecany przez behawiorystów. Wykonany z naturalnego kauczuku, dostępny w różnych rozmiarach, polecany jest dla każdego psa. Możesz wypełnić go ciasteczkami i innymi smakołykami lub skomponować takie nadzienie jakie najbardziej odpowiadać będzie Twojemu psu. W upalne dni zabawkę wypełnioną nadzieniem możesz schować do zamrażalnika i podać swojemu psu dla ochłody. Pełen smakowitości Kong na pewno zajmie psa podczas Twojej nieobecności czy też podczas wyciszenia po codziennej aktywności.

Produkty wg firm103

Zobacz również:

KONG tzw. rosiczka zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.295 KONG tzw. rosiczka zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.
Zabawka edukacyjna na smakołyki dla psów.
odbierz w przychodni
KONG Extreme czarny zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.301 KONG Extreme czarny zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.
Najwytrzymalszy wariant ulubionego KONGA. Zabawka edukacyjna dla twardzieli. Polecana przez behawiorystów.
odbierz w przychodni
KONG Wobbler Snackball. Zabawka edukacyjna dla psa.304 KONG Wobbler Snackball. Zabawka edukacyjna dla psa.
KONG Wobbler Snackball to wyjątkowa zabawka, może zastąpić miskę na suchą karmę, służyć do treningu lub po prostu zapewnić doskonałą rozrywkę Twojemu psu.
odbierz w przychodni
Porady

Skorzystaj
z naszych porad!

zobacz więcej
Wiosna - Kleszcze atakują
W ciągu doby kleszcze najaktywniejsze są rano od 8 do 12 i po południu od 16 do zmierzchu. Zimą kleszcze zapadają w rodzaj snu zimowego, zakopują się w...
Koszyk został zaktualizowany