Przychodnia weterynaryjna. Firma rodzinna od 1990r.
Sklep specjalistyczny

KONG tzw. rosiczka zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.

odbierz w przychodni

Psy to bardzo inteligentne i żądne wiedzy zwierzęta. Wymagają nie tylko zabaw i treningów fizycznych, lecz również rozrywki intelektualnej. KONG Ballistic Hide 'N Treat , tzw. rosiczka, jest nowym, wesołym schowkiem na przysmaki do aportowania. Zabawka wypełniona smakołykami jest wykonana z wytrzymałej tkaniny i zapewnia psu dużą dozę rozrywki umysłowej. Aby uprościć psu zadanie, można otworzyć kieszonki. Po zamknięciu kieszonek na przysmaki poziom trudności wzrasta. Jeszcze więcej zabawy zapewni całkowite zamknięcie schowka, który zmieni się wówczas w piłeczkę do aportowania. Inteligentna zabawka dla psa jest wyposażona w wytrzymałe kieszonki i niedrapiące rzepy służące do chowania przysmaków. Wzmocniona, gęsta tkanina bawełniana, nadająca się do prania, jest nadzwyczaj wytrzymała i gwarantuje długą przyjemność z zabawy.

Produkty wg firm103

Zobacz również:

KONG czerwony - zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.296 KONG czerwony - zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.
Tradycyjny, sztandarowy produkt firmy Kong, Wykonany z naturalnego kauczuku, dostępny aż w pięciu rozmiarach, polecany jest dla każdego psa. Możesz wypełnić go ciasteczkami i innymi smakołykami. Polecana przez behawiorystów.
odbierz w przychodni
KONG Extreme czarny zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.301 KONG Extreme czarny zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.
Najwytrzymalszy wariant ulubionego KONGA. Zabawka edukacyjna dla twardzieli. Polecana przez behawiorystów.
odbierz w przychodni
KONG Wobbler Snackball. Zabawka edukacyjna dla psa.304 KONG Wobbler Snackball. Zabawka edukacyjna dla psa.
KONG Wobbler Snackball to wyjątkowa zabawka, może zastąpić miskę na suchą karmę, służyć do treningu lub po prostu zapewnić doskonałą rozrywkę Twojemu psu.
odbierz w przychodni
Porady

Skorzystaj
z naszych porad!

zobacz więcej
Wiosna - Kleszcze atakują
W ciągu doby kleszcze najaktywniejsze są rano od 8 do 12 i po południu od 16 do zmierzchu. Zimą kleszcze zapadają w rodzaj snu zimowego, zakopują się w...
Koszyk został zaktualizowany