Przychodnia weterynaryjna. Firma rodzinna od 1990r.
Sklep specjalistyczny

KONG Wobbler Snackball. Zabawka edukacyjna dla psa.

odbierz w przychodni

KONG Wobbler Snackball to wyjątkowa zabawka, którą już możesz podarować swojemu psu. Snackball może także zastąpić miskę na suchą karmę, służyć do treningu lub po prostu zapewnić doskonałą rozrywkę Twojemu psu, dzięki której czas minie w mgnieniu oka.

KONG Wobbler Snackball w kształcie gruszki może stać na podłodze do momentu, gdy pies nie zacznie jej poruszać nosem i łapami. Zabawkę można wypełnić przysmakami i sprawić w ten sposób, że Twój pies nie będzie już mógł się jej oprzeć. Zabawka obraca się w chaotyczny, nieprzewidywalny sposób, co rozbudzi instynkt łowcy.

Otwór, którym przysmaki będą stopniowo wypadać na zewnątrz, ma średnicę ok. 1 cm. Dzięki temu KONG Wobbler Snackball można wykorzystać jako piłkę treningową, połączoną z nagradzaniem psa. Zabawka może również zastąpić miskę na suchą karmę, jeśli chcesz, żeby twój czworonóg jadł wolniej.

KONG Wobbler Snackball jest wykonany z takiego tworzywa sztucznego, który jest stosowany w kontakcie z żywnością. Zadbano o wytrzymałość materiału, tak aby Twój pies mógł długo cieszyć się zabawką.

KONG Wobbler Snackball jest dostępny w różnych rozmiarach, w zależności od wielkości i rasy psa.

Produkty wg firm103

Zobacz również:

KONG tzw. rosiczka zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.295 KONG tzw. rosiczka zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.
Zabawka edukacyjna na smakołyki dla psów.
odbierz w przychodni
KONG czerwony - zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.296 KONG czerwony - zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.
Tradycyjny, sztandarowy produkt firmy Kong, Wykonany z naturalnego kauczuku, dostępny aż w pięciu rozmiarach, polecany jest dla każdego psa. Możesz wypełnić go ciasteczkami i innymi smakołykami. Polecana przez behawiorystów.
odbierz w przychodni
KONG Extreme czarny zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.301 KONG Extreme czarny zabawka edukacyjna na smakołyki dla psa.
Najwytrzymalszy wariant ulubionego KONGA. Zabawka edukacyjna dla twardzieli. Polecana przez behawiorystów.
odbierz w przychodni
Porady

Skorzystaj
z naszych porad!

zobacz więcej
Wiosna - Kleszcze atakują
W ciągu doby kleszcze najaktywniejsze są rano od 8 do 12 i po południu od 16 do zmierzchu. Zimą kleszcze zapadają w rodzaj snu zimowego, zakopują się w...
Koszyk został zaktualizowany