Przychodnia weterynaryjna. Firma rodzinna od 1990r.
O nas

Przychodnia weterynaryjna ANIMALI

To nowoczesny i dobrze wyposażony Zakład Leczniczy dla Zwierząt istniejący od 1990 roku. Nasi pacjenci mają możliwość skorzystania z dużego parkingu, który zapewnia komfortowe i bezpieczne korzystanie z naszych usług. Przychodnia weterynaryjna prowadzona jest przez rodzinny zespół lekarzy weterynarii, gdzie wieloletnie doświadczenie łączy się z młodzieńczym zapałem i kreatywnością. Profesjonalizm połączony z empatią pozwala nam na obsługę pacjentów w najwyższym standardzie behawioralnej medycyny weterynaryjnej.

lek. wet. Damian Przędzik
lek. wet. Damian Przędzik

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (2008). Nieustannie można spotkać Pana doktora w gabinecie.

lek. wet. Aneta Przędzik
lek. wet. Aneta Przędzik

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie (2018). Nałogowa czytelniczka publikacji naukowych, posiadaczka mopsa Bruna i kotki Sroki.

lek. wet. Marek Przędzik
lek. wet. Marek Przędzik

Absolwent Wydziału Weterynaryjnego Akademii Rolniczej w Lublinie(1987). Wykonuje wybrane zabiegi chirurgiczne.

lek. wet. Beata Przędzik
lek. wet. Beata Przędzik

Absolwentka Wydziału Weterynaryjnego Akademii Rolniczej w Lublinie (1987). Lekarz behawioralnej medycyny weterynaryjnej.

lek. wet. Filip Stadnik
lek. wet. Filip Stadnik

Absolwent medycyny weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (2021). Znawca i miłośnik gadów.

dr n. wet. Paweł Łyp
dr n. wet. Paweł Łyp

Ukończył w 2014 r. studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, po których rozpoczął studia doktoranckie w Katedrze Epizootiologii i Klinice Chorób Zakaźnych, uzyskując w 2019 r. stopień naukowy doktora. Już w trakcie studiów aktywnie uczestniczył jako wolontariusz w pracy Kliniki Chorób zakaźnych UP w Lublinie, gdzie stawiał pierwsze kroki w klinicznej pracy ze zwierzętami, oraz nabywał doświadczenia w diagnostyce i leczeniu ciężkich przypadków klinicznych. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji naukowych i branżowych w czasopismach o zasięgu krajowym i zagranicznym. W pracy zawodowej skupia się przede wszystkim na chorobach wewnętrznych z kardiologią na czele oraz na chorobach zakaźnych i wektorowych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób odkleszczowych. Prywatnie miłośnik natury, psów i muzyki rockowej.

Koszyk został zaktualizowany